Нови победи при подрастващите

Славия постигна нови две важни победи в първенството при юношите младша възраст. В 11-ия кръг на Елитната група на България до 17 години "белите" спечелиха с 3:2 у дома дербито с ЦСКА.

В 21-ата минута Димитър Минков откри резултата в полза на славистите, но малко след това Марио Йорданов възстанови равенството.

В 31-ата минута Калоян Кръстев отново осигури аванс за Славия, а в 60-ата отново той направи преднината на "белите" две попадения. Десет минути по-късно Павел Головодов реализира почетния втори гол за "червените", които завършиха двубоя с девет човека заради червени картони на Стефан Стойнов и Кристиян Славов.

В 12-ия кръг на шампиоаната Славия надигра категорично с 4:0 като гост Видима-Раковски. По две попадения за изразителния успех реализираха Калоян Кръстев и Йордан Попов.

Славистите са в серия от четири поредни победи, като активът им вече е 22 точки. На 22 октомври от 10.30 часа в 13-ия кръг на Елитната група до 17 години "белите" играят у дома с Черноморец Бургас.