Куп пропуски и загуба от Берое в Стара Загора

Галин Иванов не успя да вкара дузпа

Славия загуби незаслужено с 0:3 при гостуването си на Берое в последна контрола преди старта на пролетния полусезон в Първа лига.
Домакините на два пъти не се възползваха от грешки в отбраната на "белите" в първите минути, но след това играта беше водена изцяло от възпитаниците на Златомир Загорчич.
В 25-ата минута Милчо Ангелов също пропусна да вкара във вратата на домакините, които имаха късмет и поведоха в резултата в 32-ата минута чрез Милен Желев. Той вкара с удар от наказателното поле.
Само четири минути по-късно Мартин Райнов с диагонален шут покачи резултата на 2:0 в полза на старозагорци.
В началните минути на втората част Наско Милев пропусна да върне Славия в мача, а Ивайло Димитров също не успя да се разпише във вратата, пазена от Душан Перниш.
В 67-ата минута Ангелов отново изпусна да вкара топката в мрежата, а четвърт час преди края влезлият като резерва Георги Йомов също се засуети пред гола.
В 77-ата минута Милчо Ангелов беше фаулиран в наказателното поле на "зелените", но Галин Иванов пропусна отсъдената дузпа.
Пет минути след това Педро Еуженио оформи класическия успех в полза на Берое след точно изпълнена дузпа.
Две минути преди края на редовното време резервата в тази среща Иван Минчев също не можа да реализира за "белите".

състав на Славия: Антонис Стериакис, Славчо Шоколаров, Стефан Велков, Андреа Христов, Абуд Омар, Стефан Велев, Емил Мартинов, Наско Милев, Владислав Узунов, Ивайло Димитров, Милчо Ангелов (като резерви влязоха Емануеле Джерия, Александър Александров, Иван Минчев, Галин Иванов, Георги Йомов)