Славия - Академик (Сф) 1:0

Белите тръгват за Анталия на 3 февруари...

Славия победи с 1:0 "Академик" (Сф) в третата си контрола за сезона. Мачът се игра на тренировъчния терен на стадион "Славия". Победния гол вкара Славчо Георгиевски в 73-а минута. И в тази среща Стевица Кузмановски използва два различни състава за двете полувремена. Старши треньорът ще определи групата за лагера в Анталия след тренировката в понеделник. Отборът заминава във вторник - 3 февруари, като се предвиждав Турция Славия да играе пет контролни срещи.

Срещу Академик съставите през двете полувремена бяха:

Първо полувреме: Господинов, Вл. Иванов, Морац, Йор. Петков, Анезио, Рад. Димитров, Карлос, Попара, Бето, Т. Колев, Ортега

Второ полувреме: Ем. Петров, Б. Дяков, Кавдански, Самокишев,Виктор Дениран, Георгиевски, Галин Иванов, Керчев, Ив. Иванов, Н. Вълев, Диоп.