Ивайло Димитров: "Колективът е на ниво"

Ивайло Димитров:

Ивайло Димитров е щастлив от класирането на Славия за европейските клубни турнири. Нападателят, който се завърна при "белите" през зимната пауза, реализира четири безценни попадения през пролетта на 2020 година. Димитров се разписа при победата на славистите с 2:1 у дома над Ботев (Пловдив) в баража за Лига Европа.

"Доста трудна победа, след като някои неща не се получаваха преди почивката. Радващо е, че вкарахме гол точно преди почивката и влязохме по-добре във втората част. Реализирахме втори гол, но допуснахме глупаво попадение и треперихме до последно. Все пак победата е заслужена. Радващо е, че направихме този успех само с българи. Дано направим нещо в Европа.

Няма нищо в съблекалнята, всичко е нормално. Колективът е на ниво. Това беше външна атака. Всичко е нормално и вече е коментирано. Няма проблем. Доказал съм, че може да се разчита на мен по всяко едно време", коментира Димитров.

Той се разписа общо три пъти и при двете победи на Славия над Левски с 2:1 през втората част от сезон 2019-2020.