Приятелският мач между Славия и Пирин не завърши

Гостите от Гоце Делчев напуснаха терена четвърт час преди края

Контролната среща между Славия и Пирин (Гоце Делчев) в София беше прекратена 15 минути преди края при резултат 3:0. Това стана след отсъждане на фаул в полза на Славия. Главният съдия Калин Людмилов маркира нарушението, което предизвика гневната реакция на всички в зелено и те обградиха съдията. Минута след това старши треньорът на Пирин (ГД) Тенчо Тенев извади отбора от терена.
След нулево равенство през първо полувреме, "белите" откриха резултата в 54-ата минута чрез Янко Сандански, който засече подаване на Павле Попара. Десет минути по-късно и Попара вкара, използвайки изпусната топка от вратаря Абдиков. В 69-ата минута Тодор Янчев вкара първото си попадение с белия екип, реализирайки след подаване на Галин Иванов.
Състав на Славия: Кунчев, Р.Димитров, Бертен, Генев, Атанасов, Дяков, Иванов, Янчев, П.Димитров, Георгиев, Василев (през втората част в игра влязоха Петров, Филипов, Иванов, Стоянов, Попара, Сандански, Желев).