Славия надигра Левски при децата

Славия спечели с 2:1 като гост срещу Левски в дербито на 19-ия кръг от I група на столичното първенство на "Деца Б", родени след 1 януари 1999 година. "Сините" поведоха в началото, но "белите" стигнаха до напълно заслужен обрат, изпускайки да спечелят с още по-изразителен резултат. Гол на Атанас Кабов  в 7-ата минута даде аванс на домакините, но Александър Златков в 30-ата и Калоян Кръстев в 46-ата минута донесоха ценния обрат в полза на Славия.
Във временното класиране Левски води с 46 точки, "белите" имат три точки по-малко на втора позиция.
В 22-ия кръг на Елитната юношеска група на България до 19 години Славия спечели с 2:1 като домакин срещу Спартак (Варна). Във временното класиране славистите са на пето място с актив от 34 точки.
В 19-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 години Славия победи с 4:3 у дома срещу Чавдар (Етрополе). До момента "белите" заемат втора позиция в подреждането с 41 точки.