Тежка загуба от ЦСКА - 0:3

"Белите" отново получиха червен картон

Славия не издържа и допусна три гола след 63-ата минута срещу ЦСКА като гост. Дербито бе загубено с 0:3, но до първото попадение, вкарано от сърбина Неманя Милисавлевич, "белите" бяха равностойни на домакините.

През първото полувреме положение имаше и за двата тима, като за Славия най-добрия шанс се откри пред защитника Величко Величков. Неговият удар обаче бе спасен от вратаря на съперника и бивш страж на "белите" Раис М`Боли.

След почивката ЦСКА поведе, а малко по-късно Цветомир Панов от Славия бе изгонен, като и двата жълти картона са доста пресилени и спорни.

Преди седмица при 2:2 с Левски на "Герена" бяха изгонени двама играчи, сега се стигна до отстраняването само на един...

Поражението оставя Славия на 10-о място с 28 точки.

Следващият мач на тима е у дома с Локомотив (Пд), след което редовният сезон завършва и Славия продължава във втората седмица на "А" група.

Съставът срещу ЦСКА: Петков, Р. Димитров, Ристевски, Величков, Панов, Сандански, Шалаев (Апатич), Янков, Г. Иванов (Е. Стоев), В. Марчев (Абушев), Р. Василев.