Славия спечели срещу Локомотив

Четвърта победа над съперника през сезона

Славия спечели с 2:0 у дома срещу Локомотив (Сф) в мач от 30-ия кръг на "А" група.

"Белите" записаха успеха с голове на Веселин Марчев в 18-ата и Фернандо да Силва в 51-вата минута, а ако бяха по-точни в завършващата фаза на атаките, победата можеше да е по-изразителна.

Славия успява да спечели срещу софийския съперник за четвърти път през сезона. В шампионата бяха записани победи с 3:1 и 1:0, а за купата "белите" спечелиха с 2:1. За съжаление единствената загуба от Локомотив бе именно в реванша за купата, което струваше на Славия място на четвъртфиналите.

В игра се върна и Стефан Велков, излекувал контузията си в глезена. Младият защитник се появи на терена като резерва в 67-ата минута.

Съставът на Славия: Петков, Р. Димитров, Ристевски, Дюлгеров, Панов, Сандански, Шалаев (Абушев), Янков (Апатич), Марчев (Велков), Фернандо да Силва, Р. Василев.