Славия спечели у дома при юношите старша възраст

Славия победи с 2:1 у дома срещу Оскар Е.Л. в мач от 22-ия кръг на Елитната юношеска група на България до 19 години, а всичките попадения паднаха след почивката.
В 52-ата минута "белите" поведоха, след като Иван Колев се измъкна от защитата на гостите и се разписа за 1:0.

Само една минута след това Борис Валенцов изравни с удар отблизо.
Славистите реализираха победното си попадение четвърт час преди края чрез Марио Петков. Китан Василев центрира от корнер и Петков засече топката за крайното 2:1 в полза на Славия.

Във временното класиране славистите са на девето място с актив от 31 точки. В следващия кръг воденият от Владимир Иванов отбор ще играе навън срещу Любимец. Двубоят е на 10 април.

В Елитната група до 17 години Славия спечели с 3:0 служебно Пирин 2001 (Благоевград), който се отказа от участие в шампионата.

"Белите" са на десета позиция в подреждането. В следващия 23-и кръг отборът е домакин на Левски, като мачът е на 12 април от 15 часа.